«Зоря» вийде з відпустки 28-го червня

1-го липня луганчани розпочнуть збір у Польщі під керівництвом нового головного тренера, повідомляє сайт FanDay.

Представники УПЛ потроху виходять із відпустки. Хтось, як «Динамо», вже дістався місця закордонного збору, а хтось, як «Металіст» і «Ворскла», вже проводить контрольні матчі.

«Зоря» відновлювати тренувальний процес не поспішає, хоча сезон почнеться, як мінімум, на два тижні раніше, ніж для більшості українських клубів. 4-го та 11-го серпня луганська команда має провести матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. При цьому незрозуміло, хто готуватиме «чорно-білих» до цих ігор.

1-го липня з клубом офіційно попрощається Віктор Скрипник, який пов’язує своє найближче майбутнє із полтавською «Ворсклою». На його місце, за чутками, претендують три спеціалісти – Олександр Хацкевич, Олександр Бабич та Патрік ван Леувен. Низка інсайдерів стверджує, що в цій заочній гонці лідирує голландець, який свого часу курирував академію донецького «Шахтаря».

Щоб хоч трохи пролити світло на те, що відбувається в «Зорі», сайт FanDay звернувся до генерального директора луганського клубу Станіслава Оганова.

– Станіславе Вікторовичу, порадуєте якими-небудь новинами?

– 28-го червня команда виходить із відпустки та збирається у Львові. 1-го липня розпочинається тренувальний збір у Польщі. Поки що на цьому все.

– Сім футболістів «Зорі» (Громов, Фаворов, Гладкий, Хомченовський, Вернидуб, Імереков, Ємець) за кілька днів можуть набути статусу вільних агентів. Ваш клуб продовжуватиме співпрацю з кимось із них?

– Все потім. Список гравців, які поїдуть на збори, буде опубліковано на нашому сайті.

– Чи можете прокоментувати чутки з приводу майбутнього призначення на посаду головного тренера «Зорі» голландця Ван Леувена?

– Зараз це некоректно, бо Скрипник на руках має чинний контракт. 1-го липня ми все оголосимо.

Джерело:

FanDay.net
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту