«Зоря» переглядає двох іноземців та двох українців

Георгі Кохреїдзе / fcsaburtalo.ge

Луганська «Зоря» залишається у Туреччині, де проводить другий тренувальний збір та готується нав’язати боротьбу трійці лідерів УПЛ.

На перший збір у клуб приїжджали багато іноземців та українці, більшість яких з країн Африки. Проте на другий збір залишились лише п’ять гравців. Після матчу проти «Норшелланна» вінгер Паскаль, який зіграв у п’яти матчах, все ж поїхав.

Як повідомляє сайт Football.ua, зараз на перегляді знаходяться: грузин Георгі Кохреїдзе, українці Віталій Мороховець, Денис Почапський та лівий захисник, ім’я якого поки невідоме.

🇬🇪 Георгі Кохреїдзе — 24-річний хавбек, який може зіграти як на флангах атаки, так і під нападником та у центрі поля. Він — чемпіон Грузії у складі «Сабутало», а з 2021 виступав у французькій Лізі 2 за «Гренобль». Зараз він отримав статус вільного агента.

🇺🇦 Віталій Мороховець — 19-річний захисник, останнім клубом якого була полтавська «Ворскла». Він грав за юнацьку команду полтавців.

🇺🇦 Денис Почапський — 18-річний нападник, який може зіграти також і на флангах атаки. Патрік ван Леувен на зборах застосовував Почапського навіть на правому фланзі захисту. З березня 2022 року Почапський виступав у Польщі, а вихованцем він є донецького «Шахтаря».

Відзначимо також, що портал Transfermarkt додав у склад «Зорі» замбійського нападника Нобла Рамсі, але за нашою інформацією це не відповідає дійсності. Він був на перегляді, але не підійшов головному тренеру.

Джерело:

Football.ua
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту