Владислав Кучерук: «Агент сказав, що клуб хоче підписати мене»

Новачок луганської «Зорі» голкіпер Владислав Кучерук розповів про свій перехід та роботу над собою після того як залишив «Динамо».

23-річний воротар ще у жовтні залишив київське «Динамо» і з того часу був без клубу. Днями він став футболістом «Зорі». Журналіст FanDay поговорив з Владом про нову команду, тримісячний простій та Патріка ван Леувена.

– Владе, як ти пережив невеликий простій у кар’єрі після виходу з «Динамо»?

– Тяжко було, і, мабуть, не тільки для мене. Бувають такі моменти, що треба перетерпіти, перечекати, не падати духом, сподіватися, що все буде гаразд, і воно так і буде. У такий великий за часом простій головне, не запускати себе, займатись у залі, бігати. Тому що потім буде важче повернути себе у форму.

– Як здійснився твій перехід у «Зорю»?

– Агент сказав приїхати на перегляд, перед Новим роком я був на перегляді. Побув десь тиждень, ніби все було добре, але щось не вийшло, і я поїхав додому. Потім, після Нового року, агент сказав, що клуб хоче підписати мене.

– З Патріком ван Леувеном встиг поговорити?

– Коли я їхав на перегляд, то розмовляв із ним. Він сказав, що хоче мене подивитися у справі. Враження загалом хороші, мені подобається його робота та підхід.

– Як би ти оцінив нинішній рівень УПЛ?

– Рівень хороший, багато команд добре себе показують. Все-таки, через всі обставини проводити чемпіонат все ще складно. Але добре, що можна грати.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту