Віталій Вернидуб: «Важливо грати саме на результат»

Виталий Вернидуб / zarya-lugansk.com

Захисник «Зорі» Віталій Вернидуб прокоментував переможну гру з «Інгульцем» (1:0).

– Достатньо важка гра була. У нас зараз важкий графік, бо ігри через два на третій, або через три дні на четвертий, тому важко дається. Сил багато йде. Є в нас травмовані гравці, вони відновлюються, тому хочемо, щоб вони якнайшвидше приєдналися до нас.

Команда суперника досить кваліфікована, закрила всі підходи до воріт, нам було важко цей захист ламати.

– Було немало небезпечних моментів у вашому штрафному майданчику. Чи хлопці добре розробили комбінації, або суперник недопрацював?

– По-перше, завжди хтось, десь помиляється та одразу вилазить гольовий момент. Суперник також не просто так грає в УПЛ, досить кваліфікована команда, награють різні комбінації, які мали погрози в сторону наших воріт.

– Сьогодні так вийшло, що на перше місце вийшов результат, а не сама гра.

– Зараз вже останні матчі перед перервою, тому важливо грати саме на результат. Особливо знаючи підсумки вчорашніх матчів, вони нас тільки підбадьорювали на кращий підсумок подій.

– Запам’ятався момент «Інгульця» на 60 хвилині, коли вони ледь не забили. Нам здалося, що ви за це добре відірвалися на супернику після голу.

– Це звичайні робочі моменти, хтось недопрацював, а хтось просів, тому треба було зібратися, щоб у хлопців знову прокинувся той азарт. Нам потрібен був гол, ми його забили, тому й гра пішла в інше русло.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту