Віктор Скрипник: «Уся боротьба попереду»

Виктор Скрипник / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник відповів на питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з «Інгульцем».

– Звісно важко завжди й всюди. Футбол – це завжди протистояння характерів, майстерності двох команд. Можна сказати ми здобули вистраждану перемогу. Було багато цікавих моментів і від нас, і від суперника ще при рахунку 0:0, але нам вдалося забити, цьому ми радіємо. Не хотілося при такому хиткому рахунку робити помилку.

Я лише хотів проводити екстренні заміни, але не довелося. Якщо у твоєму доступі є 5 замін, не обов’язково треба їх використовувати всі, ми почекали та випустили двох футболістів, які допомогли зберегти рахунок позитивним. Ми раді «сухій» перемозі. Але після забитого нами м’яча не сильно відчули тиск від суперника.

Важлива перемога, адже прямі конкуренти втратили пункти у турнірній таблиці. Уся боротьба попереду, ми працюємо від гри до гри. Вже у четверг наступний поединок, а в неділю заключний матч у цьому році, а там відпочинок і підготовка до нового кола чемпіонату.

– Чому не було в заявці Єгора Назарини та Дмитра Хомченовського?

– Дмитро ще не відновився після травми, а Єгор захворів. На щастя, не Ковід, ми його перевірили, всі тести негативні.

– А ще хто знаходиться зараз у «лазареті»?

– Досі там Максим Луньов, який підвернув ногу. Це зазвичай 2-3 тижні, тому ми на нього чекаємо, але не знаємо чи приєднається він до зимового відпочинку.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту