Віктор Скрипник: «Сподіваємося, що наші травмовані гравці якомога швидше приєднаються до нас» (ВІДЕО)

Виктор Скрипник / zarya-lugansk.com

Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник відповів питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з «Колосом».

– Є ігри, які дуже важливі в плані результату, адже ми хочемо давати бій у турнірній таблиці, оскільки наші прямі конкуренти сьогодні втрачали очки, окрім лідерів. Ми буквально кілька днів тому грали у Єврокубках, тому не могли мати такої свіжості гравців, як хотілося. У нас все ще багато травмованих, але як такої ротації в нас не було, лише замість ушкодженого після ЦСКА Артема Громова в основі вийшов Максим Луньов. Зіграли на нуль, дивимося далі та сподіваємося, що наші травмовані гравці якомога швидше приєднаються до нас.

– Зараз ви застосували зовсім невелику ротацію після гри с ЦСКА. А чого можна очікувати на наступний поєдинок?

– Усе буде залежати від кадрового стану футболістів. Ми сподіваємося, що наш лазарет зменшиться у своїй кількості. Віталій Вернидуб та Жуніньо вже скоро до нас приєднаються, подивимося, що завтра скаже МРТ у Влада Кабаева та які прогнози будуть на Артема Громова. Будемо дивитися, але в нас такий розклад: Той хто краще, той виходить в основному складі.

– На наступному тижні у вас виступ у Кубку України. Хорошої гри в ньому також ніхто не відміняв?

– Так, звичайно. У кожному поєдинку хочеться брати перемогу. Звичайно ми тримаємо у пам’яті гру кубкового фіналу, тому йдемо вперед до нових звершень. Це той титул, за котрий потрібно обов’язково боротися та з такими думками їхати до Львова.

Источник:

ФК «Заря» Луганск
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту