Віктор Скрипник: «Минулого року ми були у фіналі і знову хочемо цей шлях пройти»

Виктор Скрипник / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник відповів на питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з «Рухом» (0:2).

– Ми провели гру з «Рухом» у чемпіонаті до цього. Знали, як складно грати проти цього суперника. Знали і те, що Кубок – турнір інший і все може трапитись. Той графік, котрий ми маємо на даний момент, дуже важкий. Минулого року ми були у фіналі і знову хочемо цей шлях пройти.

– Як вам атмосфера на стадіоні «Скіф»?

– Мені дуже подобається цей стадіон. Він дуже затишний. Хоча дуже імпонує і «Арена Львів». Це дуже великий європейський стадіон.

– У другому таймі «Рух» заграв активніше. Що ви казали хлопцям у перерві?

– Я казав, що «Рух» – домашня команда. Хоче себе проявити перед своїми вболівальниками. Ми переживали і концентрувалися на стандартах, тому що кожен момент був дуже відповідальним. Розуміли, що треба виходити вперед, щоб суперник відкривався. Що і вийшло. Я трохи притримав досвідчених гравців і дав їм змогу зіграти пізніше. Шахаб, наприклад, вийшов у середині другого тайму та зробив різницю. Якщо ми б пропустили, то було б складніше. А так, коли виграєш, то усі молодці.

Источник:

ФК «Заря» Луганск
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту