Віктор Скрипник: «Ми зараз трохи змінюємося – хочемо контролювати гру, діяти першим номером» (ВИДЕО)

Виктор Скрипник / zarya-lugansk.com

Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник підвів підсумки контрольного матчу проти СК «Дніпро-1» (1:1):

— Віктор Анатолійович, нарешті вітаємо вас в Україні. З якими емоціями ви приступили до обов’язків головного тренера луганської команди? 

— У нас вже була з цього приводу пресконференція, і я знову повторюся: ті амбіції клубу, про які каже керівництво «Зорі», і потенціал клубу повністю співпадають із моїми особистими футбольними планами. Це для мене дуже важливо, тому і було прийняте таке рішення. Отже, я зараз очолюю «Зорю», при цьому ми знаходимося у Запоріжжі, місті де я грав протягом п’яти років. Це теж дуже надихає. 

— Сьогодні на матчі було багато відомих фахівців, з якими ви особисто разом виходили на футбольне поле. Про що спілкувалися перед грою? 

— Найважливіша тема – це футбол. Але і цікавимося, як справі у родині, у дітей і так далі. Ще раз скажу, що мені дуже приємно тут знаходитися, а ті люди, з ким я раніше грав, зараз обіймають інші посади, і ми зараз трохи порівнюємося один з одним. 

— Тепер давайте безпосередньо поговоримо про спаринг. «Зоря» в Україні один з провідних клубів, а СК «Дніпро-1» — дебютант УПЛ. Яким ви побачили цей матч? 

— Наш сьогоднішній суперник — організована команда, яка намагається грати компактно, добре закривається, виривається у контратаки. Ми зараз трохи змінюємося – хочемо контролювати гру, діяти першим номером. Змушуємо футболістів грати у короткий пас, сильний пас в ногу. І ось в ці три-чотири дні у нас були хороші моменти, але це все те, над чим нам працювати у майбутньому. Сьогодні мені і дніпряни мені сподобалися, і моя команда також. 

— Свого часу ви виступали за дніпрян. Що побажаєте вболівальникам нашого міста, яке для вас також є рідним? 

— Звичайно, я там починав грати в футбол ще з дитинства, і всім вболівальникам передаю привіт, і ми скоро побачимося. 

Источник:

Офіційний сайт СК «Дніпро-1»
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту