Віктор Скрипник: «Ми задоволені тим етапом, котрий ми провели»

Виктор Скрипник / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник відповів на питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з «Вересом» (3:0).

– Перший тайм був доволі важким. Можливо це банальні слова, але важко працювати у такому графіку. Але фізіологія така, що другий тайм ти проводиш краще, що і показав фінальний результат. Бігли і хотіли забити ще.

Ми сконцентровано грали у захисті. Крім того, знали, що «Верес» останні чотири тури взагалі не пропускав голів. У кожному моменті грали на сто відсотків. Ми хотіли забити швидкий гол, але перемогли впевнено. Ми провели якісну командну роботу. Кожний віддається грі. Видно, що всі прагнуть до перемоги.

Але є і мінуси. Люди вилітають, хворіють. У минулій грі ми переживали за Олександра Гладкого, котрий не грав через проблеми з м’язами. Буквально вчора у Віталіка Вернидуба була аналогічна проблема. Були проблеми у Дмитра Хомченовського, Ігор Снурніцин прокинувся з температурою.

Цей ритм накладує відбиток, коли імунна система працює на повну. Десь вона просідає. Але я радий тому, що є молодь, котра нам допомагає. Можна звісно обговорювати моменти з незабитими голами і таке інше, але футбол є футбол. Можливо були помилки, можливо ні. Я дивлюсь тільки на нашу команду.

– Які подальші плани команди?

– Три дні будуть вихідними. У четвер після обіду зустрінемось на базі і розпочнемо тренування. Товариських спарингів не буде. Тренуємося у звичайному режимі. Так, є хлопці, котрі тільки розпочнуть тренування. Це і Кабаєв, і Назарина, і Громов. Вони працюватимуть по індивідуальній програмі.

– Приємно відзначити, що хлопці розвивають культуру паса. Навіть знаходячись у вигідній позиції, можуть віддати пас партнеру, не проявляючи жадібність.

– Футбол – командна гра. Іноді віддають, іноді ні. Були і моменти, коли не віддавали. Якщо гравець прийняв таке рішення, значить вважає, що так було треба. Але ми хочемо, щоб наша команда взаємодіяла. Ми задоволені тим етапом, котрий ми провели.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту