Віктор Скрипник: «Я дуже задоволений сьогоднішнім результатом, а говорити щось про видовищний футбол ми зможемо коли повернуться всі наші гравці»

Віктор Скрипник / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник відповів на питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з ЦСКА (2:0).

– Та ситуація, у котрій ми знаходимося, багато травмованих, є хлопці, які захворіли, тому з нинішнім складом деякі футболісти грають не на своїх позиціях. Ту тактику, яку ми полюбляємо, на жаль, не можемо зараз застосовувати. Проявляли ініціативу у деяких моментах, але все ж стояли на своєму. Гра була дуже схожа, як була два тижні тому в Софії: тримаємо свої ворота на нуль, а в штрафному майданчику суперника шанс на реалізацію моментів з’являється. Я не перестаю дивуватися своїм гравцям, бо те як вони можуть з мінімуму зробити максимум, приємно тішить. Я дуже задоволений сьогоднішнім результатом, а говорити щось про видовищний футбол ми зможемо коли повернуться всі наші гравці.

– Сьогодні на трибунах були присутні Микита Шевченко та Єгор Назарина. Розкажіть, як вони себе почувають?

– На жаль, вони все ще знаходяться на трибунах. Сподіваємося, що Микита Шевченко приєднається до нас у Туреччині. Ще пару тижнів треба для відновлення Єгора Назарини, так само і для Влада Кабаєва. Буквально перед грою Олександр Гладкий пошкодив м’язи, а Артем Громов захворів. У нас зараз така позиція, що негативу більше ніж позитиву, але ми стараємося із мінімуму зробити максимум.

– Дмитро Хомченовський вже котру гру проводить на позиції центрального захисника, чи надовго це?

– Ми безумовно раді, що в нас є такий універсальний гравець, котрий в першій рік моєї тренерської діяльності грав на багатьох не характерних йому позиціях. З тим досвідом, який в нього є, він гідно представляє інтереси команди. Звісно хочеться, щоб все блищало від правильної та захопливої гри, без помилок. Але суперники сильні, тому треба терпіти та нав’язувати свою гру, з чим Дмитро у зв’язці з Ловро Цвеком впоралися дуже добре. Якщо загально поглянути, то в ЦСКА не було багато яскравих шансів та моментів. Так у них були намагання, територіальна перевага, правильні подачі та стандарти, але наші хлопці також не кукурудзу охороняють (посміхається). Терпіли, чекали слушної нагоди та правильно використали її, чому ми безумно раді.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту