Віктор Скрипник: «Ця перемога була для нас вкрай важливою» (ВИДЕО)

Виктор Скрипник / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник відповів на питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з «Олександрією» (0:1).

– Коли виграєш, то настрій у тебе, звісно, гарний. Ми попали в турбулентність. Програли після паузи важливу гру. Дуже болісно перенесли цю поразку. Після була гра з «Ромою». Отримали «лящів».

Але кожна наступна гра – це можливість проявити себе, знову повернутися на той рівень, котрий ми можемо показувати. З урахуванням погоди сьогодні на перший план вийшла боротьба. В основному команди грали довгими передачами. Ми не знітились, нам пощастило, бо ми перші забили гол. Це завжди відчиняє гру. Очікували на реакцію суперника. Але витримали, зіграли на нуль. Ми цьому раді. Але багато що ще треба покращувати. Проте ця перемога для нас була вкрай важливою, аби не відставати від тих місць, котрі ми хочемо займати.

– Чи можна вважати цю перемогу реабілітацією перед вболівальниками та перед собою?

– Я повторюючи скажу, що кожна наступна гра – можливість себе проявити знову, показати ті якості, котрі дозволять виграти. Ми налаштовувалися на боротьбу, на те, що команда суперника показує швидкісний футбол. Дуже швидкі хлопці грають на флангах. Ми були налаштовані боротися та бігти уперед. Мені здається, якщо б «Олександрія» забила першою, нам було б значно складніше. А так ми вийшли уперед і грали, грубо кажучи, згідно з рахунком.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту