УАФ закликала УПЛ, ПФЛ та клуби виконувати вимоги Закону «Про фізичну культуру і спорт» у випадку набрання чинності нових поправок

Виконавчий комітет Української асоціації футболу провів засідання, на якому ухвалив рішення щодо ситуації з єдиним телепулом УПЛ та прийняття Верховною Радою поправок до Закону України про «Про фізичну культуру і спорт» щодо розмежування спортивних заходів і змагань.

Виконавчий комітет УАФ внаслідок прийняття Верховною Радою проєкту «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо розмежування спортивних заходів і змагань» звернувся до УПЛ, ПФЛ та професіональних клубів.

Асоціація закликала виконувати вимоги даного Закону України у випадку набрання ним чинності. Йдеться про укладання договірних зобов’язань, що стосуються маркетингових, телевізійних та інших прав.

Також УАФ закликала всіх суб’єктів футболу до виконання принципів та зобов’язань, визначених статутними документами ФІФА, УЄФА та УАФ. Це рішення пов‘язане зі зверненням низки суб’єктів футболу до судів загальної юрисдикції для вирішення футбольних спорів.

Джерело:

УАФ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту