Станіслав Оганов: «В найближчий час до команди приєднаються Шахаб, Денис Янаков, Арсеній Батагов та Дмитро Мишньов»

Станислав Оганов / zarya-lugansk.com

Генеральний директор луганської «Зорі» Станіслав Оганов про поточні новини команди:

– Сьогодні команда прибула до Варшави, де «Зоря» розмістилася в Hotel Lamberton. Тут «чорно-білі» й будуть готуватися до матчів Ліги Конференції та чемпіонату України.

Нагадаю, що перший поєдинок для нас буде зіграний вже 4-го серпня. Сподіваємося, що ми пройдемо далі та зможемо потрапити до групового етапу.

Шукаємо стадіон, де будемо приймати єврокубкові матчі. До 8-го липня ми повинні це зробити.

На цей час тут знаходяться наступні гравці: Микита Шевченко, Дмитро Мацапура, Антон Жилкін, Олександр Сапутін, Ярослав Кисіль, Юрій Дудник, Максим Сміян, Назар Байрук, Максим Казаков, Тимофій Сухар, Максим Імереков, Ігор Снурніцин, Даніл Скорко, Максим Хлань, Денис Нагнойний, Валерій Дубко, Єгор Назаріна, Олег Данченко, Сергій Булеца, Ахмед Алібеков, Юрій Тлумак, Максим Луньов, Крістіан, Абдулла Абдуллаєв, Даніїл Алефіренко, Владислав Кабаєв, Олександр Гладкий.

– Це остаточний список гравців?

– В найближчий час до команди приєднаються Шахаб, Денис Янаков, Арсеній Батагов та Дмитро Мишньов. На перегляді знаходиться гравець з Бразилії Матеус. Ще будуть футболісти, які будуть приїжджати на перегляд.

Є питання щодо Жуніньо, Гільєрме та Овусу. Долю цих гравців ми повідомимо додатково.

Тренерський штаб визначиться з основною обоймою протягом тижня.

30-го червня у нас вихідний, а з 1-го липня розпочнемо тренувальний процес.

Саме 30-го під вечір прибуде новий головний тренер Патрік ван Леувен. Ми представимо його та тренерський штаб. Сподіваємося, що ми будемо гарно готові до офіційних матчів.

– Безумовно, будуть ще й контрольні поєдинки.

– Звісно. Плануємо, за проханням головного тренера, 6 контрольних ігор. Можливо, буде й більше. Як завжди, ми покажемо всі поєдинки на нашому YouTube каналі.

– Деяких гравців ми не бачимо у списку вище.

– Деякі хлопці, у яких закінчилися контракти, вирішили спробувати себе в інших клубах. Ми дякуємо їм за часи, котрі вони провели в «Зорі» та бажаємо успіхів у подальшому.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту