Печерський суд заборонив УПЛ та УАФ кидати страйки на ютуб-канали «1+1 Media» та знімати очки з клубів

Печерський районний суд Києва прийняв дві ухвали про забезпечення позовів щодо історії з телепулом УПЛ, повідомляє сайт Tribuna.

Першою ухвалою суддя Світлана Волкова заборонила Український асоціації футболу, Українській Прем’єр-лізі та «Setanta Sports» перешкоджати трансляції домашніх матчів «Динамо», «Зорі», «Дніпра-1», «Металіста» та «Руху» на ютуб-платформах. Зокрема й шляхом подання скарг в ютуб про порушенням цими каналами авторських прав.

Мова йде про показ таких матчів у сезоні 2022/23 на офіційних ютуб-каналах перелічених клубів, а також на ютуб-каналах «Football Hub», «ПроФутбол Digital» та «ТСН-Проспорт», що входять в медіахолдинг «1+1 media».

В ухвалі Печерського суду від 31 серпня вказано, що відповідну заяву про вжиття необхідних заходів подав Козаченко Олександр Васильович. Людина з таким прізвищем фігурувала у якості керівника відділу розважальних інтернет-проєктів «1+1 Media».

Другою ухвалою суддя Сергій Вовк заборонив УАФ та УПЛ застосовувати будь-які грошові та спортивні санкції до футбольних клубів, які збираються транслювати самостійно свої домашні матчі.

В ухвалі Печерського суду також від 31 серпня вказано, що відповідну заяву про вжиття необхідних заходів подала Лобановська Світлана Валеріївна – донька Валерія Лобановського.

Обидві ухвали про забезпечення позову підлягають негайному виконанню, а їхнє оскарження не зупиняє їхнє виконання. Апеляційну скаргу можна подати протягом 15 днів.

Джерело:

Tribuna.com
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту