Патрік ван Леувен: «Завжди намагаємося грати в атакувальний футбол»

Патрік ван Леувен / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен поділився враженнями після перемоги над «Динамо»:

– У нас був свій план. Показувати свій футбол та більше пресингувати, адже «Динамо» така команда, що її небезпечно пускати на свою половину поля.

Не все вийшло, перший тайм був відносно рівним. В другому таймі ми стояли ближче до своїх воріт ніж планували, але у нас були декілька гарних атак, які можна було завершувати голом. Що і сталося під кінець поєдинку.

Цей матч дуже цікавий для наших гравців. Завжди намагаємося грати в атакувальний футбол, а особливо прагнемо цього проти топ команд. Сьогодні не було багато можливостей це демонструвати. Але я відчував, що моя команда заб’є сьогодні.

– «Зоря» набрала серйозних обертів, претендує на перші місця у турнірній таблиці. Скажіть, як Ваші молоді гравці справляються з тиском відповідальності. Або вони не концентруються на таблиці, а виходять і грають на результат?

– Ми на кожну гру дивимося окремо, та підходи до тренувань іноді різні. Я думаю, що сьогодні було помітно, для наших гравців матч був хвилюючим. Але вони швидко подолали стрес та нерви і почали грати на рівні. Також хотів відмітити, що сьогодні була гідна командна гра, жоден футболіст не зробив менше ніж треба, все було на рівні, ще раз повторюсь.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту