Патрік ван Леувен: «Не все вийшло у грі в обороні»

Патрік ван Леувен / zarya-lugansk.com

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен про гру проти «Металісту 1925»:

– Є моменти, які треба реалізовувати вже в першому таймі, щоб далі грати спокійніше. Сьогодні Герреро, Русин, Антюх могли забивати раніше. Не все вийшло у грі в обороні. Півзахисники повинні більше підказувати один одному.

У другому таймі забили свої моменти та мали змогу робити заміни.

– Сьогодні не було Імерекова та Бражко. Чия відсутність була більше помітна?

– Звичайно вони постійно грали до сьогоднішнього дня та дуже допомагали команді. Але ті хлопці, які грали в цьому поєдинку, виглядали пристойно та я задоволений, що в нас є такі гравці. Я не хвилююся коли футболісти отримують картки, тому що знаю, що в нас є хлопці, які можуть зіграти на таких саме позиціях.

– Капітаном сьогодні був Шахов. Чому?

– Шахов – один з лідерів команди, який постійно підказує та вказує на помилки.

– Герреро ви казали, щоб він був більше активним біля воріт суперника…

– Я теж саме казав ще й Антюху, Русину та деякім іншим, хто хоче брати ініціативу на себе. Герреро та Русина ми замінили, тому що була така можливість. Вони трохи відпочинуть, а інші пограють.

– Ви змінили в перерві Кирила Дришлюка.

– Я хотів більшого від нього. Підказували йому, пояснили, чого хотіли. До гри я вирішив, що буде грати Кирило, а не Дмитро Мишньов, якій може також зіграти на цій позиції. Зробив заміну, тому що хотів отримати більшого від гравця цієї позиції.

– Сьогодні ваша команда закрила гру в перший час…

– Я був би більше задоволений, якщо б ми закрили гру в першому таймі. Моменти в нас були для цього. Тоді б ще раніше вийшли на поле інші футболісти.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту