Патрік ван Леувен: «Налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі»

Патрік ван Леувен / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен відповів на питання журналістів під час традиційної передматчевої прес-конференції перед грою з «Університатею».

– Наш суперник чемпіонат в своїй країні розпочав, а ми ще ні. Тому ми зараз концентруемося на майбутньому поєдинку. У нашому складі все добре, всі футболісти тренувалися в повному обсязі та ми готові до другого матчу.

– Яка на Вашу думку буде гра вашої команди, та що можна чекати від суперника?

– У нас була така ж підготовка, як і на минулий матч. Команда показує себе так, як я би і хотів. Для нас це друга офіційна гра. Готувалися дуже серйозно. Хлопці гарно працюють на тренуваннях та на всіх матчах, які ми грали. Тому все у нас буде гарно.

– Дуже сподіваємося, що завтра будуть присутні наші вболівальники. Адже погодьтесь, набагато приємніше та впевненіше грати при підтримці фанів, навіть якщо і більшість буде підтримувати суперника.

– Я гадаю, що завжди комфортніше та приємніше грати, коли є люди на стадіоні.

– Можливо ви щось змінили у грі через те, що в «Університаті» змінився тренер?

– Це абсолютно природньо для футболу, коли змінюється тренер у команді. Для нас це нічого не змінює. Новий тренер для їхньої команди може щось змінити, але не багато для нас, я так думаю.

– Ви вважаєте, що гра набере іншого характеру через зміну тренера?

– З тактичної точки зору це буде зовсім інша гра, тому що це другий матч. Ми вважаємося лідерами, адже отримали перемогу у першому поєдинку. Ми налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі. Ми для цього готуємося, тренуємося кожного дня. Звичайно, ця гра буде мати інший характер. Ми готові до цього.

– Чи зможе мінімальна перевага допомогти вам кваліфікуватися у наступний тур?

– Завтра кожен: від гравця до персоналу клубу буде робити все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах.

– Чи внесе новий тренер суперника тактичні зміни у гру?

– Звичайно так і буде, але у будь-якому разі ми не будемо відштовхуватися від цього. Ми готуємося за нашим тренувальним планом та не дивимося на інших. Готуємося перемагати. Наші гравці налаштовані працювати за таким сценарієм.

– Здивовані зміною тренера у суперника?

– Честно кажучі, ні. Бо я трохи знайомий з румуньским футбол, а для них така практика – це нормально. Але таке практикується не тільки в румуському, але й в світовому футболі в цілому.

Іноді власники клубів вважають, що швидкими змінами вони можуть внести корективи до настрою команди або психологічного стану. Це їхнє рішення, але я, як тренер, з повагою ставлюся до наставника, який працював раніше. Це радикальний вчинок на старті сезону, але це право власника клубу.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту