Патрік ван Леувен: «Хто забиває більше, той перемагає»

Патрік ван Леувен / zarya-lugansk.com

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен поспілкувався із журналістами після гри з «Чорноморцем»:

– Розпочали ми гру добре, одразу почали з’являтися моменти для реалізації – це добре. Взагалі гарні результати ми показали і у підсумку першого тайму. Ми хотіли проводити заміни раніше, задля того, щоб хлопці змогли відпочити до наступного поєдинку, а він вже у середу, дуже короткий термін для підготовки.

Під початок перерви ми пропустили гол та були деякі моменти, які хотілось би забивати, але не судилося. Багато моментів у Герреро, сказав, що він повинен більше бити по воротах, коли готовий до цього. Також добре зіграв у парі з Назарієм Русиним та рахунок став 3:1 на нашу користь. Це футбол – хто забиває більше, той перемагає.

– Герреро багато грає на команду, але не завжди намагається сам пробивати. Що Ви йому казали з цього приводу?

– Я вже хотів його замінити, але в той момент він почав продуктивніше працювати і згодом ще мав хороші епізоди. Тому я вирішив його залишити у грі, що і призвело до асисту Назарію.

– Чому Ви почали проводити заміни так пізно?

– Я дивися на стан хлопців, хто ще може грати спокійно, а кого вже треба замінити. У нас атакувальні футболісти «із картками», і на це ми теж звертали увагу.

– Чому Ваша команда відмовилася від інтенсивного пресингу біля воріт суперника по перерві?

– Погодні умови для футболу були дуже добрі, але деякі гравці «довго не бачили сонця», не звикли до такої теплої погоди та через деякий час втомилися. Так само «Чорноморець» не завжди давав таку можливість для пресингу.

– Молодий Сергій Булеца був замінений раніше, ніж, наприклад досвідчений, Євген Шахов. Чому так сталося, у нього є якісь проблеми?

– Євген, як ви сказали, більш досвідчений футболіст, один з тих, котрі на полі дають дуже багато підказок партнерам, тому ми хотіли, щоб він грав далі.

– У «Зорі» цього сезону було дуже багато найгостріших моментів, але, на жаль, багато з них залишилися нереалізовані. Чи будете Ви працювати над цими аспектами гри, які могли б точно стати у нагоді в майбутніх єврокубках.

– Ми над цими аспектами працюємо завжди, на кожному тренуванні. Тому про це і не йде мови. Будемо на відео розбирати помилки кожного гравця, показувати їм, що було зроблено невірно і потім вже на практиці відточувати теорію.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту