Патрік ван Леувен: «Я відчував, що у нас ще будуть шанси забити»

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен розповів про свої враження після гри з «Металістом».

– Якщо подивитися на перший тайм, то мало чого у нас вдалося, ми хотіли вирішити цю гру у перші 45 хвилин, але нам суперник не дав цього зробити. Ми домінували по грі, шансів було багато, але знову не вистачає реалізації. Пропустили першими, «Металіст» грамотно все зробив. Після першого голу прийняв рішення провести заміну та Максим Хлань створив свій внесок, допоміг В’ячеславу Чурко забити перший м’яч у ворота суперника. Допомогли й інші, хто вийшов на поле.

– За рахунок чого вдалося повернути хід зустрічі у свій бік?

– Я думаю, що у всіх команд поставлена мета вигравати, і мої хлопці не виняток, вони попри все боролися, намагалися створювати моменти та не зупинятися, хоча «Металіст» був гідним суперником. І, звісно, у нас було достатньо моментів забивати раніше.

– Що сталося у другому таймі, бо «Металіст» заграв краще?

– Коли команда багато атакує та не забиває, а це робить інша, в перший же створений момент… На жаль, у нас бувають матчі, в котрих ми можемо втрачати гру на якийсь час, бо намагаєшся зробити все для реалізації, а виходить навпаки. Але я відчував, що у нас шанси будуть, футболісти не зупинялися. Треба підкреслити, гравці, які вийшли на заміну, також зробили свій внесок у остаточний результат.

– Тиждень тому «Зоря» відзначила дату: 50 років чемпіонства; у наступному році клубу виповнюється 100 років. Чи є це додатковою мотивацією для гравців та загалом для всієї команди?

– Такі дати завжди мотивують для подальших звершень. Також, попереду у «Зорі» велика дата – 100 років зі створення клубу. Я думаю, що це зробить великий внесок у моральний дух наших гравців та працівників клубу загалом.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту