Патрік ван Леувен: «Для того, щоб показувати найкращі результати роботи, яку було проведено під час підготовки, треба забивати ще»

Патрік ван Леувен / zarya-lugansk.com

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен поділився враженнями від переможної гри з харківським «Металістом 1925».

– Ми з перших хвилин почали добре поєдинок, шансів було багато, змогли реалізувати 2 добрих моменти. А вже у другому таймі менш агресивно діяли та якось віддали ініціативу до рук суперника, але це не завадило нашій перемозі.

Могли більше забивати, та це ключовий момент на якому я загострив увагу гравців після закінчення матчу. Для того, щоб показувати найкращі результати роботи, яку було проведено під час підготовки, треба забивати ще.

– Які у Вас зараз поставлені цілі на поточний сезон?

– У нас дуже молодий склад команди, я вже неодноразово про це казав. Тому ми із тижня в тиждень працюємо зі всіх своїх сил. Я дуже радий, що вже котра гра підряд у нас на 0, тобто ми не пропускаємо, а лише використовуємо свої моменти та показуємо свою гру суперникам.

– Крістіан давно вибув. Коли можна очікувати його повернення до основного складу?

– Ми також чекаємо на скоріше його повернення. Всі знають, що в Україні війна. У зв’язку з останніми загостреними подіями він поїхав, але ще раз повторюся, всі ми чекаємо коли він зможе доєднатися до команди.

– Яка на Ваш погляд найслабша позиція у команді. Яку ланку треба посилити?

– Всі хлопці гарно працюють. Перш за все, треба працювати над помилками, а не над підсиленням. Я довіряю всім хлопцям. У нас гарна команда. Будемо удосконалювати вміння. Також я хочу, щоб ми стабільно добре грали не один тайм, а всі 90 хвилин. Хочу, щоб ми реалізовували кожен створений момент, забивали. Треба дуже сильно та тяжко тренуватися, щоб був завжди гарний результат.

– Чи потрібно працювати футболістам над реалізацією, багато не використаних моментів було сьогодні у матчі.

– Так, звичайно. Я про це вже казав раніше. Над реалізацією треба працювати завжди, щоб забивати з кожної створеної нагоди.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту