Патрік ван Леувен: «Було важливо перемогти, а вже потім дивитися на наступні матчі»

Патрік ван Леувен / zarya-lugansk.com

Головний тренер луганької «Зорі» Патрік ван Леувен прокоментував матч проти «Інгульця».

– На мою думку, не найкраща наша гра, адже початок був важкий. Хлопці переживають, бо бачать турнірне положення команди, коли успіх все ближче і впоратися з емоціями складно. У нас були моменти і для реалізації, і для гри через фланг. В нас це виходило, але набагато пізніше, ніж можна було.

Загалом ще багато створених моментів нашими футболістами не реалізовані залишилися. Але в цілому, ми перемогли – тому це добрий результат.

– Чому був відсутній Шахов сьогодні? Та чи буде грати Герреро в матчі проти «Шахтаря»?

– Що стосуэться Герреро, ми подивимося на його самопочуття. Зараз стверджувати рано, що саме трапилося, чи то травма, чи то просто спазм. Будемо спостерігати та приймати рішення. Стосовно Шахова, також невідомо чи гратиме він у середу.

– Перед початком чемпіонату які цілі Ви ставили команді на сезон?

– Про це складно казати, адже якщо подивитися на склад команди на початку, коли ми грали проти «Університаті» і зараз, то половини тих гравців вже не є частиною нашого клубу. В другому колі також були зроблені деякі зміни саме у складі, тому що були і травми, і така прикра ситуація з Олегом Данченко. Я казав хлопцям, що якщо ви хочете показувати свої амбіції та гарні результати в команді, наразі, УПЛ це краща можливість для вас усіх. Все залежить тільки від вас. Така настанова була через те, що більшість команди були новачками та молодими гравцями. А коли вже ми почали набирати обертів я казав, що у нас є потенціал для подальших звершень.

– Сьогодні була монотонна гра. Що на це вплинуло?

– Були такі варіанти, коли хлопці повинні простіше грати, віддавати пас на іншого гравця швидше. Частіше переводити м’яч з флангу на фланг. Не завжди це в нас виходило сьогодні.

– Чи економили сили футболісти перед наступним поєдинком, який буде проти «Шахтаря»?

– Ми тренуємося від гри до гри. І сьогоднішня гра не є виключенням і була дуже важливою для нас. Було важливо перемогти, а вже потім дивитися на наступні матчі.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту