Офіційно: Патрік ван Леувен – головний тренер «Зорі»!

Новим головним тренером «Зорі» став нідерландський фахівець Патрік ван Леувен, повідомляє офіційний сайт луганського клубу.

Підпис під контрактом поставлений терміном на три роки.

52-річний тренер після завершення ігрової кар’єри був призначений тренером координатором молодих кадрів «Феєнорда».

В 2006 році був призначений помічником Генка ван Сте, який очолив академію донецького «Шахтаря» в Україні, а після уходу ван Сте в 2008 році, ван Леувен став її керівником.

У березні 2013 року Патрік вирішив покинути донецький клуб і став директором казахстанської команди «Кайрат». За його час команда фінішувала на другому місці у чемпіонаті, пройшла кваліфікацію до групового етапу Ліги Європи та двічі вигравала Кубок Казахстану. Наприкінці 2015 року ван Леувен покинув казахський клуб.

24 червня 2016 року Ван Леувен приєднався до «Маккабі» (Тель-Авів) на посаду виконавчого директора Департаменту молоді. Після відходу тренера команди Владимира Івича в кінці сезону 2019/20 ван Левен виконував обов’язки головного тренера старшої команди до призначення нового тренера. За цей час він виграв разом із командою титул володаря Суперкубка Ізраїлю, перемігши «Хапоель» (Беер-Шева) із загальним результатом 4:0. У грудні 2020 року ван Леувен повернувся на тренерську посаду після звільнення Йоргоса Доніса. У 2020/21 під його керівництвом команда посіла друге місце у Прем’єр-лізі та виграла Кубок Ізраїлю.

Бажаємо Патріку ван Леувену успіхів та великих досягнень на чолі луганської «Зорі»!

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту