Назарій Русин: «Ми ж мужики! Налаштовувати нас на гру з «Динамо» – це було б зайвим»

Назарій Русин / zarya-lugansk.com

Інтерв’ю з автором першого м’яча у ворота «Динамо» – нападником «Зорі» Назарієм Русиним, який відкрив рахунок і став співучасником ще однієї результативної комбінації луганчан.

«Коли вийшов віч-на-віч із Бущаном, треба було зіграти по-іншому»

– Гра була дуже важка. Важлива у всіх відносинах, як для нас, так і для «Динамо». Але, слава богу, ми перемогли – і заслужено.

– Як команда готувалася до майбутньої гри?

– Звісно, перед грою ми вивчаємо суперника. Те, як він будує свою гру. Сильні і слабкі сторони. Але це стосується всіх без винятку команд.

Налаштовувати нас на гру з «Динамо» було зайвим – як-не-як зустрічалися з принциповим суперником. Збиралися грати, використовуючи високий пресинг. І треба визнати, що подекуди у нас не все добре виходило.

– Тебе не здивував рахунок першого тайму?

– Чесно кажучи, я не очікував, що на перерву ми підемо з перевагою у два м’ячі. Як таке очікується – у грі з «Динамо»? Але 2:0 у футболі – не завжди гарантія підсумкового успіху. У другому таймі все могло статися. Сама гра була непростою. Добре, що взяли три очки.

– Чи можеш прокоментувати свій гол?

– Щасливий, що забив гол, але мені більше запам’ятався той епізод, коли я не забив другий – наприкінці першого тайму. Пам’ятаю, вийшов віч-на-віч із Бущаном, і став підсікати м’яч: треба було зіграти по-іншому. Піти убік, обіграти воротаря і спокійно закотити м’яч у ворота.

– Твій гол позначився на психологічному стані команди?

– Безперечно. Завдяки старанню та старанності отримали те, що хотіли.

«Ван Леувен – гарний тренер, ми знаємо, що він вимагає»

– У перші хвилини другого тайму, здалося, що «Зорю» ось-ось зітруть з лиця землі…

– Було зрозуміло, що динамівців рахунок не влаштовує, і з перших хвилин другого тайму вони побіжать уперед. Так, було тяжко. Суперник різко додав. Десь вони нас притиснули. Забили навіть гол. Нам треба було витримати цей штурм та постаратися контратакувати.

Добре, що забили третій гол – це нам допомогло. Але гра все одно тримала у напрузі до кінця. В загалом, вистояли. Провели гарний матч і досягли потрібного результату.

– Друга жовта картка Вантуха викликала багато суперечок. Що там було?

– Здавалося, той епізод не тягнув на другу жовту. Момент такий – п’ятдесят на п’ятдесят. Там була боротьба за м’яч і Вантух динамівця не збивав навмисно. Але вирішувати судді.

– Чому тебе замінили, одразу після видалення?

– Цього я не знаю. Поставте це питання тренеру.

– «Зоря» вже розуміє, що хоче від футболістів тренер Ван Леувен?

– Думаю, вже розуміє. Я нещодавно в «Зорі». Майже три тижні. Поки що звикаю. Можу сказати, що Патрік Ван Леувен – гарний тренер. Ми багато працюємо та знаємо, що він вимагає: грати першим номером. Але при нагоді – вміти гостро контратакувати. Ну а найголовніше, пахати один за одного на полі.

«Перед гравцями заборгованості немає»

– Як команда пережила виліт із турніру Ліги конференцій?

– Повірте, «Зоря» дуже серйозно готувалася до гри у відповідь, та й до турніру в цілому.

Я літав із командою в Крайову – сидів на трибуні. Румуни, звичайно, нагнітали, але гра була туди-сюди. Перший гол, звісно, нашу команду надломив.

Але нічого страшного не сталося. Хлопці стійко перенесли ту невдачу. Так що рухаємося вперед.

– Яка атмосфера усередині команди?

– А як ви думаєте? Ми здобули чергову перемогу. Тепер у нас 9 очок із 9 можливих. Думаю, що ми можемо бути задоволені таким результатом. Тож атмосфера у нас хороша.

– Перед гравцями «Зорі» немає заборгованості?

– Переді мною точно немає. І як я чув, перед партнерами по команді – теж.

– Як тобі загалом чемпіонат?

– На мою думку, чемпіонат буде дуже важкий. Команди вирівнялися – ніхто не хоче поступатися. Тож буде боротьба як у верхній частині турнірної таблиці, так і в нижній.

– А для гравців «Зорі» вже ставили мету?

– Ми ж мужики! І цілі «Зорі» всі чудово знають – за призові місця боремося!

Джерело:

FanDay.net
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту