Назарій Русін: «Навіть не думав про те, що забив саме «Динамо» (ВІДЕО)

Нападник луганської «Зорі» Назарій Русін в інтерв’ю «ПроФутбол Digital» прокоментував вчорашній матч з київським «Динамо» (3:2) у 3-му турі чемпіонату України, в якому він став автором одного з голів своєї команди.
— Пишаємося, що виграли. Гарна гра, добрий результат. Дай Боже, щоб так і продовжувалося.
— Які відчуття у зв’язку з тим, що забили своїй рідній команді?
— Я навіть не задумувався над цим. Після гола одразу знову включився у гру. Тож кайфувати не було часу. А зараз уже все обмірковуватиму. Так, приємно, звісно. Забивати завжди приємно. Нападника завжди цікавлять лише голи, хоч сьогодні я і діяв у якості вінгера. Так сталося, що забив.
Я дуже радий, що забив, але вважаю, що виявив повагу до улюбленої команди. Я — динамівець назавжди. «Динамо» — це моя команда. Радий, що забив їй. Слава Богу, що все так сьогодні склалося, і ми виграли.
— Було якесь спілкування з футболістами «Динамо» після гри?
— Ні, вони всі зараз засмучені. Ми просто один одного обійняли, обмінялися буквально кількома словами. Ми побажали удачі динамівцям.
— За рахунок чого «Зоря» йде поки що без втрат у чемпіонаті України?
— За рахунок того, що у нас хороші футболісти і колектив. Недаремно нас називають мужиками: ми дійсно б’ємося один за одного.
Джерело:
«ПроФутбол Digital» Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту