Матеус Мота: бразилець, який не побоявся під час війни приїхати до українського клубу

Потенційний новачок «Зорі» з Бразилії Матеус Мота поспілкувався із Football.ua та розповів, чому вирішив приїхати у клуб з України під час війни.

У товариському поєдинку проти польської «Корони» 18-річний вихованець «Васко да Гама» забив свій перший гол за «мужиків».

– Матеус, вітаю вас із першим забитим голом за «Зорю»!

– Дякую дуже за привітання. Дякую за прихильність!.

– Як ви отримали пропозицію приїхати на перегляд до «Зорі»?

– Почну з того, що мої менеджери співпрацюють із «Зорею». Я знаю, що цей клуб відкриває двері для молодих талантів. Вони погодилися дати мені чудову можливість проявити себе, і я вдячний Богу за те, що допоміг мені сюди потрапити. Я роблю все, щоб відчувати себе щасливим.

– В Україні іде війна, яку розпочала держава-терорист РФ. В вас є відчуття страху грати у такий момент у нашій країні?

– Страх? Я думаю, що все беспечно, про це саме мене запевнив клуб. Не бачу проблеми. Я тут, щоб прославляти цей клуб, неважливо, де ми будемо грати. Але оскільки я ще молодий, я завжди прислуховуюсь по порад близьких та агента. Мені сказали, що все буде добре.

– Як вам тренування під керівництвом нового головного тренера «Зорі» Патріка ван Леувена?

– Патрік – дуже хороший тренер та відомий у Європі. В нього своє бачення футболу, яке, зізнаюся, для мене було спочатку дуже незвичним.

Складності і у менталітеті. Бразильці та українці дуже різні нації. Тренер знайомить гравців з інтенсивним стилем гри. Тому тренування зосередженні саме на цьому. Я обіцяю, що буду з кожним днем вдосконалюватись, щоб рости разом із «Зорею».

– Які цілі ви ставите перед собою на майбутнє, яке, гадаю, буде у «Зорі»?

– Сподіваюсь, що залишусь тут. Мої цілі ті самі, що й у команди: вигравати титули, допомагати з голами та давати активності на полі. Я у чудовій команді. В нас дуже сильний колектив, і моя особистість буде виділятись, зважаючи на цей фактор.

Ми щодня старанно працюємо, готуємось до чемпіонату України та єврокубків, щоб «Зоря» була ще сильнішою.

– Окей! Бразильці, зазвичай, дуже технічні гравці. З яким із своїх земляків ви можете себе порівняти?

– На батьківщині мене порівнювали з Адріано «Імператором». Чесно кажучи, я себе також ототожнюю з цим футболістом.

– І наостанок що ви можете передати українським вболівальникам?

– Для мене величезна радість представляти таку сильну та об’єднану країну. Я сподіваюся принести радість, оскільки я бачу, що ці люди заслуговують на це. Українці так добре прийняли мене! Нехай Бог благословить життя кожного та оберігає їх!

Джерело:

Football.ua
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту