Максим Імереков: «Впевнений – в нас все ще попереду»

Максим Імереков / zarya-lugansk.com

Захисник луганської «Зорі» Максим Імереков розповів про гру проти «Руху» та наступні матчі команди.

– Перш за все хочу сказати велике дякую нашим захисникам, котрі роблять все можливе й неможливо задля того, щоб ми могли жити та займатися своєю улюбленою справою.

Що стосується гри проти «Руху», то нам вона не вдалася, на жаль. Були помилки, які й стали фатальними. Ми були налаштовані виключно на перемогу, але це був не наш день, напевно.

– Все ж таки, якщо казати загалом: 4 гри – 9 очок. Непоганий результат.

– Згоден. Можливо, він був би непоганим, коли нам би ще до старту сезону сказали, що після 4-х турів в нашому активі буде 9 пунктів. Але коли ми вже набрали після трьох ігор 9 очок, хотілося продовжувати й далі рухатися в такому напрямку та набирати ще. Кожен матч ми граємо на перемогу. Наша задача – набирати максимум пунктів у кожній зустрічі. Але це футбол. Всяке трапляється. Розуміємо, що не буває без поразок, але зробимо все, щоб їх було якомога менш.

– Зараз вихідні. На мою думку – це кращий час для них.

– Вихідні це завжди гарно (усміхається). Якщо серйозно, то так, треба перезавантажитись, зробити висновки, відновитися фізично та психологічно.

– Після пауза нас чекають непрості поєдинки…

– Простих ігор не буває. До цього ми теж грали с гарними командами, демонстрували яскравий футбол. Хочемо продовжувати так грати, не зупинятися. Ми не будемо ні на кого дивитися. Нехай на нас дивляться, розуміють, що легко з нами нікому не буде.

Будемо й надалі радувати наших вболівальників яскравою грою та перемогами. Впевнений – в нас все ще попереду!

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту