Юрій Вернидуб: «Про недооцінку суперника у півфіналі не може бути й мови»

Юрий Вернидуб / zarya-lugansk.com

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував офіційному сайту ФФУ результати жеребкування в Кубку України, де в півфіналі його підопічні зустрінуться з «Інгульцем»:

— Те, що нам дістався опонент, який виступає в першій лізі, не повинно заспокоювати. Навпаки, це тільки змусить мобілізуватися на важку боротьбу з дуже мотивованим суперником. Тим паче що футболісти «Інгульця» у чвертьфіналі взяли гору над «Карпатами» з їхнім кубковим характером. Тож про якусь недооцінку команди з Петрового не може бути й мови — тільки повага, і, думаю, на нас чекає непростий виїзд на Кіровоградщину. Про якісь кубкові завдання поки що говорити не буду, давайте повернемося до цієї теми вже після матчу з «Інгульцем». 

Зараз для мене важливо, аби мої підопічні як слід відновилися після важкого чвертьфінального протистояння зі «Львовом». Також сподіваюся, що ті гравці, які перебували в лазареті, повернуться й допоможуть нам у суботу в поєдинку з донецьким «Шахтарем». А вже потім ми зосередимося на «Інгульці»…

Джерело:

ФФУ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовий нашого сайту Обсудить эту новость вы можете на гостевой нашего сайта