Ігор Циганик про інтерес «Зорі» до Назарія Русина: «Перемовини із «Зорею» поки призупинені»

Назарий Русин / 1927.kiev.ua

Ігор Циганик в ефірі програми «Циганик Live» розповів про інтерес луганської «Зорі» до нападника київського «Динамо» Назарія Русина.

«Русин в «Карпати» не піде точно. Протягом тижня стало відомо, що «Зоря» хотіла взяти в оренду Назарія. Клуби вже практично домовилися, але травмувався Соль. 

Щоб усі розуміли, Хацкевич не бачить Русина в основному складі. Він навіть не третій нападник в команді, а четвертий. Соль, Бєсєдін, Вербич і тільки потім Русин. Назарій не хотів залишатися в такій ситуації. 

Через те, що травмувався Соль, Русин залишається в «Динамо». Він вже почав тренуватися з основною командою і зіграв з «Оболонню-Бровар». 

Перемовини із «Зорею» поки призупинені. Так, «Динамо» шукає нападника. Такого, який одразу б почав конкурувати за місце в основі. Якщо киянам вдасться підписати нападника до кінця трансферного вікна, то цілком можливо, що Русин перейде в якийсь клуб. Цим клубом може бути «Зоря».

Цікаво, як луганчани будуть на це реагувати. Цілком можливо, що вони можуть просто відмовитися від цього футболіста. Їм цікаво було взяти футболіста, підготувати його в команді. Тому що вливатися по ходу сезону буде дуже важко.

На даний момент, Русин є футболістом основної обойми «Динамо», оскільки ситуація з Солем нестабільна» – сказав Циганик.

Нагадаємо, нещодавно в українських ЗМІ поширювалася інформація про те, що Назарій Русин може провести цей сезон у «Карпатах».

Источник:

FootballHub.com.ua
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту