Єгор Назарина: «Матч із «Динамо» могли закривати у першому таймі»

Егор Назарина / zarya-lugansk.com

Капітан луганської «Зорі» Єгор Назарина прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» у рамках 3-го туру Української Прем’єр-ліги.

– Враження максимально позитивні. У центральному матчі туру ми здобули тяжку перемогу. Наша команда вдало стартувала в УПЛ, здобувши три перемоги поспіль. Ми дуже щасливі. Намагатимемося продовжувати так само.

– Перший тайм був вдалим для «Зорі». Чи згоден із цим твердженням?

– Так. Ми також хотіли контролювати гру після перерви. Але не вийшло. «Динамо» – дуже гарна команда. Вони притиснули нас до своїх воріт. Найголовніше, що ми заробили три очки і у гарному настрої поїдемо до Львова, на гру з «Рухом».

– Що подумав, коли Русин не реалізував вихід віч-на-віч із Бущаном? Адже забий він, рахунок міг би стати 3:0 на вашу користь.

– Знаєте, у нас у кожному матчі багато гольових моментів. Так було і з Університатею, і з «Ворсклою». Ось і тут ми у першому таймі могли закривати гру, цілком рахунок міг бути 4:0 на нашу користь. Вийшло, як вийшло.

– Як «Зоря» змогла відійти після провалу з «Університатею» у Лізі конференцій?

– Ми професіонали. Те, що від нас вимагають наставники, – ми виконуємо. Тому в нас і результат добрий у чемпіонаті.

– Як ти вважаєш, перехід Кабаєва в «Динамо» сильно позначиться на грі та результатах «Зорі»?

– Владислав був у нас одним із лідерів. Я гадаю, що у нас є футболісти, які зможуть замінити Кабаєва. Ця перемога над «Динамо» це підтверджує. Загалом, я не пам’ятаю, коли ми перемагали «Динамо» востаннє.

– Колишні гравці «Динамо» – Бражко та Русін забили своїй колишній команді. Чому так завжди відбувається?

– Не знаю. Дуже добре, що вони сьогодні забили. Можу сказати тільки спасибі хлопцям та вітаю хлопців із забитими м’ячами.

– Хто був найкращим у «Зорі» на футбольному полі?

– Я думаю, що найкращим у нас була команда. Футболісти «Зорі» були одним цілим на футбольному полі. На полі ми були чоловіками.

Джерело:

Sport Arena
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту