Дмитро Мишньов: «Головне – не зупинятися, продовжувати працювати, прогресувати та перемагати»

Фото: Роман Породько

Автор одного з голів у ворота київського «Динамо» Дмитро Мишньов поділився своїми враженнями від вчорашньої гри.

– Дуже складний був поєдинок. Іншого ми й не чекали. Розуміли, що після першої поразки від «Дніпра-1», «Динамо» намагатиметься йти вперед та перемагати.

Ми теж не збиралися відходити від своєї гри. Треба було уважно зіграти в обороні та забити гол. Так вийшло, нам вдалося забити тричі, але якщо б реалізували всі свої моменти, то могли б забити ще один-два голи точно.

Були моменти й у «Динамо». Можу сказати, що вийшла цікава гра. Вся команда задоволена гарною перемогою.

– До того ж ти забив неймовірний гол.

– Дякую (посміхається). Але не треба забувати, що не менш неймовірною була й передача від В’ячеслава Чурко. Такий пас я не мав права не реалізувати.

– Три гри – три перемоги!

– Це приємно усвідомлювати. Перемоги додають настрою та впевненості. Головне – не зупинятися, продовжувати працювати, прогресувати та перемагати.

– Трохи більш ніж за місяць буде 50 років, як «Зоря» стала чемпіоном СРСР. Прізвища цих гравців назавжди залишились в історії нашої команди, як мінімум.

– Тоді був дуже сильний чемпіонат. Було багато топ-клубів, але саме нашій команді вдалося виграти. Зараз теж все в наших руках. Ми розуміємо, що багато чого залежить саме від нас, від керівництва, від тренерів, персоналу. Будемо намагатися грати ще краще. Ви ж бачили, на які місця нас ставили «експерти». Треба доказувати перш за все собі, що ми можемо, вірити в успіх, ставати сильнішими та робити все, щоб бути в таблиці якомога вище.

Джерело:

ФК «Зоря» Луганськ
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту