Члени Виконкому УАФ: телеправа належать клубам!

У вівторок, 6-го вересня, Верховна Рада України 317-ма голосами «за» прийняла в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо розмежування спортивних заходів і змагань. Який тепер готується на підпис президентом.

Отже, тривалий конфлікт довкола телепулу завершено остаточно – права на телетрансляції домашніх матчів, що проводяться у рамках національних змагань, належать клубам!

Цієї думки, судячи з результатів голосування, дотримуються і ті з членів Виконкому Української асоціації футболу (УАФ), хто за сумісництвом є також депутатом Верховної Ради. А саме Олександр Герега, Вадим Івченко та Іван Крулько – усі вони також віддали свої голоси на користь пропозиції президентів клубів «Динамо», «Дніпро-1», «Зоря», «Металіст» та «Рух», що її згодом формалізувала у законопроект №7719 група парламентарів на чолі з головою Комітету з питань молоді та спорту Андрієм Кожем’якіним.

Загалом «за» підтвердження прав клубів, як організаторів спортивних заходів, проголосувала переважна більшість депутатів кожної з парламентських фракцій (більше ніж конституційна!), у тому числі й 21 з 27 членів «ЄС» (включаючи депутата Порошенка), колишньої партії (тоді відомої як БПП) виконуючого обов’язки президента УАФ Павелка.

При цьому жоден із тих народних обранців, хто голосував за зміни до запропонованого Закону, не висловився «проти» або навіть утримався!

Повні результати голосування ВР.

Законом «Про фізичну культуру і спорт» відтепер передбачено наступне: «Організатори спортивних заходів, які проводяться в межах спортивних змагань, можуть на добровільних засадах передавати організаторам змагань права, визначені в частині восьмій цієї статті, шляхом укладення договору на умовах, погоджених між організатором спортивних заходів та організатором змагань. Будь-які обмеження права організаторів спортивних заходів вільно розпоряджатись правами, зазначеними в частині восьмій цієї статті (в тому числі через регламенти проведення змагань чи інші документи, які приймаються чи затверджуються організаторами проведення змагань) не допускаються».

Джерело:

footclub.com.ua
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту