Богдан Лєднєв: «Постараємося проявити свої найкращі якості й порадувати наших уболівальників»

Богдан Леднев / zarya-lugansk.com

Матчем проти команди Фінляндії в Запоріжжі молодіжна збірна України починає свій шлях у відбірному турнірі Євро-2021 (U-21). А напередодні півзахисник «Зорі» та «синьо-жовтих» Богдан Лєднєв відповів на запитання офіційного сайту УАФ.

— Богдане, молодіжна збірна України завершує підготовку до матчу відбору чемпіонату Європи проти команди Фінляндії. Мотивація зашкалює? 

— Звичайно. Це стартовий поєдинок турніру, тому перемогти в ньому дуже хочеться. Постараємося проявити свої найкращі якості й порадувати наших уболівальників, які, сподіваюся, заповнять «Славутич Арену». 

— Виліт «Зорі» з Ліги Європи не позначиться на твоєму настрої? 

— У жодному разі. Коли приїжджаєш до збірної, клубні справи відходять на другий план. Зараз усі думки — про команду Фінляндії й про те, як заробити в цьому матчі три очки. 

— На чому було зроблено акцент під час підготовки до поєдинку? 

— У нас було багато тактичних занять, ми відпрацьовували стандартні положення, розбирали суперника. Наставники розповіли нам про слабкі й сильні сторони фінів і пояснили, як краще зіграти, щоб не було проблем. 

— Що скажеш про збірну Фінляндії? 

— Це атлетична команда з високорослими футболістами у складі. Потрібно бути дуже уважними під час стандартних положень біля наших воріт. 

— Окрім перемоги, ні про який інший результат не може бути й мови? 

— Безумовно. Адже ми гратимемо вдома, тому віддача в нашої команди буде відповідною.

Джерело:

УАФ
Обсудить эту новость вы можете на гостевой нашего сайта