Аллахяр Сайядманеш: «Я дуже щасливий що забив, але для мене важливіша перемога усієї команди»

Аллахьяр Сайядманеш / zarya-lugansk.com

Нападник луганської «Зорі» Аллахьяр Сайядманеш, який відзначився переможним голом у ворота ЦСКА, поділився своїми емоціями після матчу.

– Аллахяре, які твої враження від гри?

– Незважаючи на велику кількість травмованих гравців ми їхали в Болгарію виключно за перемогою, і це зробили. Дуже щасливі такому результату. Ми зробили це разом – як команда, підтримували один одного під час гри. Я дуже щасливий що забив, але для мене важливіша перемога усієї команди.

– Перед грою ми вже знали результат паралельного матчу в нашій групі, «Буде-Глімт» – «Рома» 6:1, тому сьогодні був чи не останній шанс для «Зорі» поборотись за вихід з групи, чи не так?

– Ні, я не знав цього результату. В такому разі добре, що ми перемогли сьогодні, і зберігаємо наші шанси на «євровесну».

– Ти надто спокійно відсвяткував свій забитий м’яч, всі емоції всередині?

– Так, як я казав раніше, у нас багато травмованих гравців, деякі хлопці грали не на своїх позиціях, як я наприклад. Але ми віддали все. Виклались на 100% і зараз щасливі.

– Наступна гра проти ЦСКА буде найважливішою в груповому етапі?

– Сьогодні ми перемогли і щасливі. Новий день – ми фокусуємось на наступній грі Прем’єр-Ліги, у неділю проти «Колосу». Я вважаю, що потрібно рухатись крок за кроком, від гри до гри.

Источник:

ФК «Заря» Луганск
Обговорити цю новину ви можете на гостьовій нашого сайту